AKRAPOVIC - HEADPIPES SS CRF1000L - 18120300
813,12incl. VAT
813,12incl. VAT

813,12incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 2-Into-1 System |
| Weight Imperial | 5.1 lb |
| Weight Metric | 2.32 kg |
| Weight | 2,32 kg (5,1 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
