AKRAPOVIC - HEADPIPES SS GSX-R 1000 17 - 18120305
1.299,54incl. VAT
1.299,54incl. VAT

1.299,54incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 4-Into-1 System |
| Weight Imperial | 9.04 lb |
| Weight Metric | 4.10 kg |
| Weight | 4,10 kg (9,04 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
