AKRAPOVIC - HEADPIPES SS S1000XR - 18120238
1.249,93incl. VAT
1.249,93incl. VAT

1.249,93incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 4-Into-1 System |
| Weight Imperial | 6.8 lb |
| Weight Metric | 3.09 kg |
| Weight | 3,09 kg (6,8 lb) |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
