AKRAPOVIC - HEADPIPES TI CBR1000RR - 18120482
2.250,60incl. VAT
2.250,60incl. VAT

2.250,60incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 4-Into-1 System |
| Weight Imperial | 5.8 lb |
| Weight Metric | 2.64 kg |
| Weight | 2,64 kg (5,8 lb) |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
