AKRAPOVIC - HEADPIPES TI MULTISTRADA - 18120252
1.439,15incl. VAT
1.439,15incl. VAT

1.439,15incl. VAT
| Type | Collector , Head Pipe |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Design/Configuration | 2-Into-1 System |
| Weight Imperial | 3.3 lb |
| Weight Metric | 1.50 kg |
| Weight | 1,50 kg (3,3 lb) |
| Model | Akrapovic Replacement |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Product Name | Header |
| Color/Finish | Titanium |
| Units | Set |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Riding Style | Street , Adventure Touring / Dual-Sport |
