AKRAPOVIC - HEADPIPES TI R1200GS - 18120221
1.178,54incl. VAT
1.178,54incl. VAT

1.178,54incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Design/Configuration | 2-Into-1 System |
| Weight Imperial | 4 lb |
| Weight Metric | 1.82 kg |
| Weight | 1,82 kg (4 lb) |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Product Name | Header |
| Units | Each |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
