AKRAPOVIC - LINK PIPE TI HI RNINET SC - 18120293
582,01incl. VAT
582,01incl. VAT

582,01incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 4.6 kg |
| Weight Reduction | 4,6 kg (10,14 lb) |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Model | High |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Product Name | Link Pipe |
| Units | Each |
| Weight Reduction Imperial | 10.14 lb |
