AKRAPOVIC - LINK PIPE TI LO RNINET SC - 18120292
258,94incl. VAT
258,94incl. VAT

258,94incl. VAT
| Type | Low |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 5.5 kg |
| Weight Reduction | 5,5 kg (12,12 lb) |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Material | Titanium |
|---|---|
| Product Name | Link Pipe |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 12.12 lb |
