AKRAPOVIC - LINK PIPE TI MONSTER 1200 - 18120228
222,64incl. VAT
222,64incl. VAT

222,64incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Units | Each |
| Product Name | Link Pipe |
| Material | Titanium |
| Research Value | Finalized |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Weight Reduction | 3,9 kg (8,59 lb) |
| Weight Reduction Metric | 3.9 kg |
| Weight Reduction Imperial | 8.59 lb |
