AKRAPOVIC - LINK PIPE TI MT-10 - 18120557
890,39incl. VAT
890,39incl. VAT

890,39incl. VAT
| Type | Collector |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 7.3 kg |
| Weight Reduction | 7,3 kg (16,09 lb) |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Material | Titanium |
|---|---|
| Product Name | Link Pipe |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 16.09 lb |
