AKRAPOVIC - LINKPIPE RSV4 TRACK DAY - 18120547
408,98incl. VAT
408,98incl. VAT

408,98incl. VAT
| Brand | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 3.0 kg |
| Weight Reduction | 3,0 kg (6,61 lb) |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Material | Titanium |
|---|---|
| Product Name | Link Pipe |
| Units | Each |
| Style | Racing |
| Weight Reduction Imperial | 6.61 lb |
