AKRAPOVIC - MUFFLER BLK TI R1200R 15 - 18113365
1.280,18incl. VAT
1.280,18incl. VAT

1.280,18incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 0.6 kg |
| Weight Reduction | 0,55 kg (1,2 lb) |
| End Cap Style | Slash-Cut |
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 8.8 lb |
|---|---|
| Weight Metric | 4.00 kg |
| Weight | 4,00 kg (8,8 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Material | Titanium , Carbon Fiber |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 1.2 lb |
