AKRAPOVIC - MUFFLER CF CB500F/R/X - 18112604
741,73incl. VAT
741,73incl. VAT

741,73incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 4.2 lb |
| Weight Metric | 1.91 kg |
| Weight | 1,91 kg (4,2 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Straight Can |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
