AKRAPOVIC - MUFFLER CF F900R/XR - 18114056
1.251,14incl. VAT
1.251,14incl. VAT

1.251,14incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Titanium |
| Weight Imperial | 9 lb |
| Weight Metric | 4.08 kg |
| Weight | 4,08 kg (9 lb) |
|---|---|
| Product Name | Muffler |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Muffler Material | Carbon Fiber |
