AKRAPOVIC - MUFFLER CF GSX-S750 17 - 18113408
928,07incl. VAT
928,07incl. VAT

928,07incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 2.05 kg |
| Weight Reduction | 2,05 kg (4,5 lb) |
| End Cap Style | Slash-Cut |
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 5.7 lb |
|---|---|
| Weight Metric | 2.59 kg |
| Weight | 2,59 kg (5,7 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Straight Can |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 4.5 lb |
