AKRAPOVIC - MUFFLER CF RSV4/TUONO 17 - 18113374
1.155,55incl. VAT
1.155,55incl. VAT

1.155,55incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 1.27 kg |
| Weight Reduction | 1,27 kg (2,8 lb) |
| End Cap Style | Slash-Cut |
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 5.1 lb |
|---|---|
| Weight Metric | 2.32 kg |
| Weight | 2,32 kg (5,1 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Straight Can |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 2.8 lb |
