AKRAPOVIC - MUFFLER CF STREET TRIPLE - 18113774
911,13incl. VAT
911,13incl. VAT

911,13incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Pipe Material | Stainless Steel |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 5.7 lb |
| Weight Metric | 2.59 kg |
|---|---|
| Weight | 2,59 kg (5,7 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Triangle |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
