AKRAPOVIC - MUFFLER CF SV650 16-18 - 18113346
774,40incl. VAT
774,40incl. VAT

774,40incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 2.27 kg |
| Weight Reduction | 2,27 kg (5 lb) |
| End Cap Style | Slash-Cut |
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 4.4 lb |
|---|---|
| Weight Metric | 2.00 kg |
| Weight | 2,00 kg (4,4 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Straight Can |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 5 lb |
