AKRAPOVIC - MUFFLER CF VERSYS 1000 17 - 18113306
816,75incl. VAT
816,75incl. VAT

816,75incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 4.05 lb |
| Weight Metric | 1.84 kg |
| Weight | 1,84 kg (4,05 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Straight Can |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
