AKRAPOVIC - MUFFLER CF/CF MT-03 - 18113945
620,73incl. VAT
620,73incl. VAT

620,73incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 1.4 kg |
| Weight Reduction | 1,41 kg (3,1 lb) |
| End Cap Style | Slash-Cut |
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Straight Can |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 3.1 lb |
