AKRAPOVIC - MUFFLER CF/CF NC700X 2016 - 18113156
902,66incl. VAT
902,66incl. VAT

902,66incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 5.3 lb |
| Weight Metric | 2.41 kg |
| Weight | 2,41 kg (5,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Straight Can |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
