AKRAPOVIC - MUFFLER CF/CF ZX6R - 18113697
980,10incl. VAT
980,10incl. VAT

980,10incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Color/Finish | Black |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 3.3 lb |
| Weight Metric | 1.50 kg |
|---|---|
| Weight | 1,50 kg (3,3 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Straight Can |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
