AKRAPOVIC - MUFFLER MEG GSXR6/7 2011 - 18112393
471,90incl. VAT
471,90incl. VAT

471,90incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Weight Imperial | 11 lb |
| Weight Metric | 0.50 kg |
| Weight | 0,50 kg (1,1 lb) |
| Model | Slip-On Line |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Megaphone |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Muffler Material | Titanium |
