AKRAPOVIC - MUFFLER MEGAPHONE YZFR-6 - 18110973
367,84incl. VAT
367,84incl. VAT

367,84incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Weight Imperial | 0.9 lb |
| Weight Metric | 0.41 kg |
| Weight | 0,41 kg (0,9 lb) |
| Model | Slip-On Line |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Megaphone |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Muffler Material | Titanium |
