AKRAPOVIC - MUFFLER MONSTER 1200/S - 18113477
849,42incl. VAT
849,42incl. VAT

849,42incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Muffler Color/Finish | Black |
| Weight Imperial | 4.2 lb |
| Weight Metric | 1.91 kg |
| Weight | 1,91 kg (4,2 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Material | Titanium , Carbon Fiber |
| Product Name | Muffler |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
