AKRAPOVIC - MUFFLER SLIP-ON TITANIUM NINJA - 18114687
742,94incl. VAT
742,94incl. VAT

742,94incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| End Cap Color/Finish | Black |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 6.25 lb |
| Weight Metric | 2.8 kg |
|---|---|
| Weight | 2,8 kg (6,25 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Muffler Material | Titanium |
