AKRAPOVIC - MUFFLER SS YZFR3 - 18112843
395,67incl. VAT
395,67incl. VAT

395,67incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Stainless Steel |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Stainless Steel |
| Weight Imperial | 2 lb |
| Weight Metric | 0.91 kg |
| Weight | 0,91 kg (2 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Round |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Conical |
