AKRAPOVIC - MUFFLER SS/TI/CF YZFR6 - 18112257
739,31incl. VAT
739,31incl. VAT

739,31incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 2.2 lb |
| Weight Metric | 1.00 kg |
| Weight | 1,00 kg (2,2 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Triangle |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
