AKRAPOVIC - MUFFLER TI CRF1100L / ADVSPORT - 18114019
1.715,78incl. VAT
1.715,78incl. VAT

1.715,78incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 9.3 lb |
| Weight Metric | 4.23 kg |
| Weight | 4,23 kg (9,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Muffler Material | Titanium |
