AKRAPOVIC - MUFFLER TI DAYTONA 675 - 18112251
1.044,23incl. VAT
1.044,23incl. VAT

1.044,23incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 7.5 lb |
| Weight Metric | 3.41 kg |
| Weight | 3,41 kg (7,5 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Oval |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Inverted |
