AKRAPOVIC - MUFFLER TI GSX-R1000 17 - 18113405
891,77incl. VAT
891,77incl. VAT

891,77incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 2.32 kg |
| Weight Reduction | 2,32 kg (5,1 lb) |
| End Cap Style | Conical |
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Model | Slip-On Line |
|---|---|
| Product Name | Muffler |
| Base Color | Silver |
| Units | Each |
| Style | Round |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 5.1 lb |
