AKRAPOVIC - MUFFLER TI R1200GS 04-09 - 18112596
1.010,35incl. VAT
1.010,35incl. VAT

1.010,35incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 4.1 kg |
| Weight Reduction | 4,1 kg (9 lb) |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
| Research Value | Level 2 |
| Weight Imperial | 5.3 lb |
| Weight Metric | 2.41 kg |
| Weight | 2,41 kg (5,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Material | Titanium |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 9 lb |
