AKRAPOVIC - MUFFLER TI S1000RR 2017 - 18113328
911,13incl. VAT
911,13incl. VAT

911,13incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Titanium |
| Weight Imperial | 2.6 lb |
| Weight Metric | 1.23 kg |
| Weight | 1,23 kg (2,7 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Round |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Conical |
