AKRAPOVIC - MUFFLER TI S1000XR 17 - 18113308
1.441,57incl. VAT
1.441,57incl. VAT

1.441,57incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| End Cap Style | Slash-Cut |
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street , Adventure Touring / Dual-Sport |
| Research Value | Finalized |
| End Cap Color/Finish | Black |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Muffler Color/Finish | Black |
| Weight Imperial | 6.2 lb |
| Weight Metric | 2.82 kg |
| Weight | 2,82 kg (6,2 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Material | Carbon Fiber , Titanium |
| Product Name | Muffler |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Heat Shield Material | Carbon Fiber |
