AKRAPOVIC - MUFFLER TI VERSYS-X 300 - 18113337
709,06incl. VAT
709,06incl. VAT

709,06incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 4.3 lb |
| Weight Metric | 1.95 kg |
| Weight | 1,95 kg (4,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Triangle |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
