AKRAPOVIC - MUFFLER TI XTZ1200 2017 - 18113338
1.143,45incl. VAT
1.143,45incl. VAT

1.143,45incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 8.4 lb |
| Weight Metric | 3.80 kg |
| Weight | 3,80 kg (8,35 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Oval |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
