AKRAPOVIC - MUFFLER TI YAM MT-10 - 18113188
1.022,45incl. VAT
1.022,45incl. VAT

1.022,45incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Titanium |
| Weight Imperial | 3.5 lb |
| Weight Metric | 1.59 kg |
| Weight | 1,59 kg (3,5 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Triangle |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
