AKRAPOVIC - MUFFLER TI/CF BLK S1000RR 17 - 18113327
1.533,07incl. VAT
1.533,07incl. VAT

1.533,07incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Muffler Color/Finish | Black |
| Weight Imperial | 6.4 lb |
| Weight Metric | 2.91 kg |
|---|---|
| Weight | 2,91 kg (6,4 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Oval |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
