AKRAPOVIC - MUFFLER TI/CF CBR1000RR - 18114016
1.099,89incl. VAT
1.099,89incl. VAT

1.099,89incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Titanium |
| Weight Imperial | 3.7 lb |
| Weight Metric | 1.68 kg |
|---|---|
| Weight | 1,68 kg (3,7 lb) |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Muffler Material | Carbon Fiber |
