AKRAPOVIC - MUFFLER TI/CF NINJA 400 - 18114372
719,95incl. VAT
719,95incl. VAT

719,95incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Color/Finish | Black |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 6.2 lb |
| Weight Metric | 2.82 kg |
|---|---|
| Weight | 2,82 kg (6,2 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Mounting Position | Right |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Down |
