AKRAPOVIC - MUFFLER TI/CF R1200GS - 18112541
1.190,64incl. VAT
1.190,64incl. VAT

1.190,64incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 2.4 kg |
| Weight Reduction | 2,41 kg (5,3 lb) |
| End Cap Style | Slash-Cut |
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 5.7 lb |
|---|---|
| Weight Metric | 2.59 kg |
| Weight | 2,59 kg (5,7 lb) |
| Model | Slip-On Line |
| Material | Titanium , Carbon Fiber |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 5.3 lb |
