AKRAPOVIC - MUFFLER TI/CF Z900 - 18113294
869,99incl. VAT
869,99incl. VAT

869,99incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 3.4 lb |
| Weight Metric | 1.55 kg |
| Weight | 1,55 kg (3,4 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Tapered |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
