AKRAPOVIC - MUFFLER TI/CF/CF RSV4 - 18112073
1.214,84incl. VAT
1.214,84incl. VAT

1.214,84incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Carbon Fiber |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 4.4 lb |
| Weight Metric | 2.00 kg |
| Weight | 2,00 kg (4,4 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Triangle |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
