AKRAPOVIC - MUFFLERS CF/CF YZF-R1 - 18112981
1.743,61incl. VAT
1.743,61incl. VAT

1.743,61incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 7.3 lb |
| Weight Metric | 3.32 kg |
| Weight | 3,32 kg (7,3 lb) |
|---|---|
| Product Name | Muffler |
| Base Color | Black |
| Units | Pair |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Muffler Material | Carbon Fiber |
