AKRAPOVIC - MUFFLERS TI BK STR TWIN - 18113993
1.483,46incl. VAT
1.483,46incl. VAT

1.483,46incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| End Cap Material | Titanium |
| Weight Imperial | 9.5 lb |
| Weight Metric | 4.32 kg |
| Weight | 4,32 kg (9,5 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Pair |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Muffler Material | Titanium |
