AKRAPOVIC - MUFFLERS TI MLSTRD 950 - 18113425
1.045,44incl. VAT
1.045,44incl. VAT

1.045,44incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 1.05 kg |
| Weight Reduction | 1,05 kg (2,3 lb) |
| End Cap Style | Conical |
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
| Research Value | Level 2 |
| Model | Slip-On Line |
|---|---|
| Product Name | Muffler |
| Base Color | Silver |
| Units | Set |
| Style | Round |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 2.3 lb |
