AKRAPOVIC - MUFFLERS TI SHIVER 900 - 18113512
1.484,67incl. VAT
1.484,67incl. VAT

1.484,67incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Weight Reduction Metric | 6.14 kg |
| Weight Reduction | 6,14 kg (13,5 lb) |
| End Cap Style | Slash-Cut |
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| End Cap Color/Finish | Black |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
|---|---|
| Muffler Color/Finish | Titanium Look |
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Base Color | Silver |
| Units | Set |
| Style | Dual Mufflers |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Weight Reduction Imperial | 13.5 lb |
