AKRAPOVIC - MUFFLERS TI/CF GTR 1400 - 18112694
1.190,64incl. VAT
1.190,64incl. VAT

1.190,64incl. VAT
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Muffler Material | Titanium |
| Riding Style | Street |
| End Cap Material | Carbon Fiber |
| Weight Imperial | 8.8 lb |
| Weight Metric | 4.00 kg |
| Weight | 4,00 kg (8,8 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Line |
| Product Name | Muffler |
| Units | Each |
| Style | Oval |
| Brand | AKRAPOVIC |
| End Cap Style | Slash-Cut |
