AKRAPOVIC - PLUG LMBD SEN 12MM X 1.25 - 18600874
29,46incl. VAT
29,46incl. VAT

29,46incl. VAT
| Type | O2 Sensor |
|---|---|
| Brand | AKRAPOVIC |
| Units | Each |
| Product Name | Plug |
| Thread Pitch | 1,25 mm |
|---|---|
| Thread Diameter | 12 mm |
| Thread Pitch Metric | 1.25 mm |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
