AKRAPOVIC - SPRING AKRAPOVIC S2 - 18600082
9,69incl. VAT
9,69incl. VAT

9,69incl. VAT
| Type | Exhaust |
|---|---|
| Spring Length - Static Metric | 60 mm |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Street , Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Spring Length - Static | 60 mm (2-3/8") |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name | Spring |
| Units | Each |
| Brand | AKRAPOVIC |
| Spring Length - Static Imperial | 2-3/8" |
